Klawiatura do tabletu Logitech Universal Folio

Logitech Universal Folio to kolejna propozycja akcesorium do urządzeń mobilnych od Logitecha. Klawiatura do tabletu przygotowana przez producenta, pozwala łatwo zmienić go w mobilne biuro.

Tablety to zasadniczo urządzenia o nieco innym przeznaczeniu niż laptopy. Służą przede wszystkim do rozrywki i multimediów, czyli oglądania filmów, przeglądania stron, odbierania poczty itp.

W ostatnim czasie producenci tych urządzeń zaczęli jednak rywalizować z producentami laptopów. Chcąc odebrać im klientów, wypuszczają więc na rynek coraz mocniejsze modele i promują je jako alternatywę dla komputerów przenośnych. Oczywiście aby tablet mógł stać się laptopem, potrzebuje wygodnej klawiatury, która podniesie jego funkcjonalność.

Logitech Universal Folio jest taką właśnie klawiaturą opracowaną przez inżynierów Logitecha. Produkt przeznaczony jest do współpracy z niemal każdym modelem tabletu z Windowsem, iOS oraz Androidem posiadającym ekran 9-10-cali, z którym łączy się poprzez Bluetooth. Posiada również specjalną podpórkę umożliwiającą ustawienie ekranu pod odpowiednim kątem, co podnosi komfort pracy.

Klawiatura mobilna zasilana jest wymienną baterią, która według deklaracji producenta wystarcza na około dwa lata pracy. Nie trzeba jej więc co jakiś czas ładować, a to znacznie wygodniejsze rozwiązanie.

Produkt oferowany jest na brytyjskim rynku w cenie 60 funtów, czyli w przeliczeniu około 300 zł.

Logitech Universal Folio

Klawiatura do tabletu

Źródło: Logitech.com

You may also like...