iPhone 8: forma obudowy potwierdza wzornictwo

Benjamin Geskin, ujawnił kolejne informacje na temat nadchodzącego smartfona firmy Apple. Jego zdjęcie przedstawia formę, która posłuży do produkcji obudowy, jaką otrzyma iPhone 8.

iPhone 8 w dużej mierze nadal pozostaje tajemnicą, zarówno w kwestii specyfikacji technicznej, jak i wyglądu. Ten ostatni nie jest jednak tak do końca nieznany, gdyż pokazują go liczne rendery i schematy pojawiające się w ostatnim czasie.

Jedną z najnowszych informacji dotyczących wzornictwa nowego flagowca firmy Apple, dostarczył nam Benjamin Geskin. Źródło przecieków zaprezentowało zdjęcie przedstawiające formę, która posłuży do produkcji elementów obudowy.

Szczególnie ciekawy jest tylny panel, gdyż potwierdza to wcześniejsze doniesienia sugerujące obecność podwójnej kamery. Przedni pokazuje natomiast kilka otworów, widzianych już we wcześniejszych schematach. Mogą one sugerować obecność również przedniej podwójnej kamery. Albo też laserowego skanera 3D, o którym wspominały wcześniejsze przecieki.

Forma potwierdza również, że Apple zrezygnowało z pomysłu umieszczenia skanera Touch ID na tylnym panelu obudowy. Informacja ta zapewne ucieszy wielu fanów marki, którym takie rozwiązanie nie do końca się podobało.

Oczywiście niema pewności, czy forma zamieszczona przez Slashleaks jest prawdziwa, czy też jest to zwykła przeróbka w Photoshopie. Może też pokazywać zupełnie inne urządzenie, więc należy do zdjęcia podchodzić z dużą rezerwą.

iPhone 8

Źródło: Twitter.com

You may also like...