LS475W: wideorejestrator dla początkujących

DOD wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator. Model LS475W, przeznaczony jest dla kierowców, który dopiero zaczynają korzystać z tego sprzętu.

Poruszając się po polskich drogach trzeba mieć oczy dookoła głowy. Pełno jest bowiem szaleńców, którzy łamią przepisy, powodując zagrożenie na drodze. W takich wypadkach warto mieć własny wideorejestrator, który dostarczy dowodów w przypadku spornych sytuacji.

Jednym z najnowszych tego typu urządzeń dostępnych na polskim rynku jest LS475W, firmy DOD. To podstawowy model, skierowany do osób, które wcześniej nie miały kontaktu z takim sprzętem.

Produkt wyposażony w sensor Sony Starvic, nagrywa obraz z 1080p przy 60 klatkach. Jest on więc wystarczająco płynny i szczegółowy, by bez trudu można było odczytać numer rejestracyjny sprawcy groźnej sytuacji. Plusem jest również czułość ISO na poziomie 12 800, co daje dobrą jakość nagrań nawet przy słabym oświetleniu. Oczywiście urządzenie posiada GPS, co zapewnia kierowcy dostęp do informacji o trasie czy prędkości pojazdu.

LS475W ma także funkcję parkowania, która będzie chronić nasze auto podczas postoju na parkingu, włączając się gdy wykryje ruch. Przyda się też opcja informowania o zbliżających się fotoradarach.

LS475W jest niewątpliwie sprzętem przydatnym, ale na pewno nie tanim. Wideorejestrator kosztuje bowiem około 1100 zł.

wideorejestrator

wideorejestrator

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...