Manta Duo Galactic MS4701 – nowy smartfon polskiego producenta

Nowa odsłona bestsellerowego smartfona od firmy Manta. Nowy, mocniejszy procesor, lepsza optyka, ekran IPS i niższa cena – to największe zalety modelu MS4701.

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej wersji popularnego telefonu Manta Duo Galactic MS4701. Technologia Dual Sim, mocniejszy dwurdzeniowy procesor, niższa cena i niemal nieograniczone możliwości za sprawą systemu Android 4.2 sprawiają, że smartfon firmy Manta to świetna oferta. Produkt będzie dostępny w sprzedaży już w czerwcu br. Smartphone Duo Galactic MS4701 charakteryzuje się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Nowoczesny design i minimalistyczna estetyka urządzenia idą w parze z odpowiednimi parametrami technicznymi. Dwurdzeniowy procesor MT6572 Dual Core o częstotliwości taktowania 1.3GHz doskonale radzi sobie zarówno z aplikacjami, jak i grami.

Wysoką jakość obrazu gwarantuje ekran IPS o przekątnej 4.7” o rozdzielczości 800×480, umożliwiającej wygodne korzystanie z programów użytkowych i zasobów Internetu. Opcja rozbudowy pamięci o 32 GB dzięki ogólnodostępnym i niedrogim kartom microSD znacznie zwiększa wbudowane i dostępne dla użytkownika 4 GB pamięci Flash, dzięki czemu Duo Galactic będzie zdolny do pomieszczenia setek filmów, gier i plików MP3.

Bateria o pojemności 1600mAh pozwoli na długą, swobodną pracę, a technologia Dual Sim umożliwi korzystanie jednocześnie z dwóch kart SIM – tak więc bez problemu będziemy mogli mieć w telefonie kartę prywatną i służbową. Przednia kamera o rozdzielczości 1.0 Mpix pozwala na prowadzenie rozmów video, natomiast tylna ma rozdzielczości 5.0 Mpix.

Napędzane systemem Android 4.2 urządzenie bez trudu radzi sobie z wielozadaniowością aplikacji pracujących w tle. Smartfon doskonale sprawdzi się jako narzędzie do przeglądania zasobów Internetu i aktywności w kanałach społecznościowych, odtwarzacz muzyczny i video, cyfrowe radio, a także jako czytnik książek i prasy elektronicznej. Urządzenie płynnie odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty zapisanych filmów także z polskimi napisami. MS4701 w pełni współpracuje z wirtualnym dyskiem Mantabox, oraz sklepem Google Play.

Dzięki jeszcze niższej cenie 499 zł Duo Galactic MS4701 jest doskonałą propozycją dla wszystkich szukających nowoczesnego multimedialnego urządzenia za rozsądne pieniądze.

Źródło: Koolthings.com.pl

You may also like...