Zestaw dla gracza na jedno ucho

Gioteck EX01 to niewielkich rozmiarów zestaw słuchawkowy, przeznaczony dla użytkowników konsol PS3. Słuchawka, działa w oparciu o technologię Bluetooth, jest lekka i niezwykle wygodna.

Model EX-01 to to innowacyjna słuchawka zaprojektowana w iście gamingowym stylu. Umożliwia komunikację z drużyną w trakcie walk zespołowych i zapewnia wspaniałe doznania w trakcie gry. Niezwykle lekka i funkcjonalna, oferuje maksymalny komfort przez wiele godzin gry.

Zastosowanie technologii Bluetooth daje Ci pełną swobodę ruchów w promieniu 10 metrów od konsoli. Regulacja poziomu głośności oraz funkcja wyciszenia mikrofonu jest możliwa dzięki przyciskom na obudowie. Zewnętrzny głośnik zapewnia świetne brzmienie dźwięku, a elastyczny nausznik pozwala łatwo dopasować się do kształtu ucha. Kompaktowe wymiary i waga zestawu sprawiają, że z urządzenia możemy korzystać podczas podróży i przewozić je nawet w niewielkiej kieszeni. Model EX-01 jest bardzo popularny wśród graczy w Wielkiej Brytanii i stanowi ciekawą alternatywę dla dużych, ciężkich i drogich słuchawek.

Cenę produktu ustalono na 53 zł.

Cechy urządzenia:
– Giętki nausznik pozwoli dostosować do kształtu ucha jak i zapewni komfort w trakcie użytkowania
– Zewnętrzny głośnik nie wchodzący w kanał ucha zapewni dodatkowy komfort przy świetnym brzmieniu dźwięku
– Przyciski do regulacji urządzenia na obudowie słuchawki wyciszenie mikrofonu oraz regulacja głośności
– Bateria wielokrotnego ładowania
– Dioda LED

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...