Marshmallow dla Galaxy Note 4 i Note Edge od T-Mobile

Operator komórkowy T-Mobile, udostępnił właśnie najnowszego Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy Note 4 oraz Galaxy Note Edge, wyposażonych w jego firmowe oprogramowanie.

Operatorzy komórkowi zwykle dość długo każą czekać posiadaczom sprzętu z ich oprogramowaniem, ale prędzej czy później również oni udostępniają aktualizacje z najnowszą wersja systemu operacyjnego.Taką aktualizację dla modeli Galaxy Note 4 i Note Edge udostępniła właśnie sieć T-Mobile. Aktualizacja z Androidem 6.0.1 Marshmallow, wprowadza do obu smartfonów kilka przydatnych funkcji, które powinny spodobać się ich posiadaczom. Plik waży 1,52 GB, a więc warto upewnić się, że posiadamy odpowiednio dużą ilość wolnego miejsca, a także baterię naładowaną co najmniej w połowie. Warto ją też ściągać poprzez WiFi, by nie nadwyrężyć posiadanego pakietu internetowego.

Aplikacja dostępna jest OTA, ale jeśli nie otrzymamy powiadomienia, trzeba ją pobrać ręcznie. Dodam, że aktualizacja została udostępniona na początku tego tygodnia, więc zanim dotrze do wszystkich krajów, może to chwilę potrwać.

Źródło: Support.t-mobile.comYou may also like...