Google Play Store dodaje Dark Mode w kolejnych sekcjach

Google Play Store wzbogaciło się o tryb Dark Mode dla kolejnych sekcji sklepu. Dodano go obecnie do ekranu przełączania kont Google.

Oficjalny sklep z aplikacjami Google Play Store, tryb Dark Mode otrzymał już jakiś czas temu i obecnie mogą z niego korzystać wszyscy użytkownicy. Nie jest on jednak dostępny we wszystkich sekcjach aplikacji i Google właśnie udostępniło aktualizację, która to zmienia.

Najnowsza poprawka wprowadza ciemny motyw do ekranu służącego do przełączania kont Google. Dotychczas ekran ten był pozostawiony w starym stylu, a więc na jasnym tle znajdował się ciemny tekst. Teraz jednak, jak widzicie na poniższym zrzucie ekranowym, dopasowano go do reszty motywu aplikacji. Stał się więc zdecydowanie czytelniejszy i mniej męczący dla oczu, zwłaszcza w nocy lub ciemnym pomieszczeniu.

Dark Mode

Testy ciemnego motywu dla tej sekcji rozpoczęto już w zeszłym roku. Możecie z niego korzystać, jeśli posiadacie aplikację sklepu w wersji 19.3 lub 19.4. Jego włączenie jest bardzo łatwe i można to zrobić w ustawieniach aplikacji.

Źródło

You may also like...