Materac Climate360 zapewni idealny sen każdej nocy

Nowoczesna technologia wkracza również do naszej sypialni. Już wkrótce do sprzedaży trafi materac Climate360, wyposażony w oddzielne systemy chłodzenia, zapewniając idealny komfort podczas snu.

Wypoczynek jest bardzo ważny dla naszego organizmu, dlatego tak istotne jest, by zapewnić sobie maksymalny komfort spania. Jednym z kluczowych czynników wpływających na jakość snu, jest temperatura powietrza w sypialni. Gdy jest za gorąco lub za zimno, wówczas trudno jest nam zasnąć, więc nie będziemy mogli wypocząć. Jest to szczególnie dużym problemem zimą, gdy kaloryfery grzeją na pełnej mocy, ale i gorące letnie noce dają się nam we znaki.

Firma Sleep Number opracowała jednak produkt, który może nam pomóc w takich sytuacjach. Firma stworzyła materac o nazwie Climate360, który ma wbudowany system chłodzenia i grzania. Co więcej, są to dwa niezależne systemy dla każdej ze stron, więc mogą zapewnić preferowaną temperaturę dla każdej ze śpiących osób. Jeśli więc lubimy inną temperaturę niż nasz partner, to w przypadku tego materaca nie ma z tym problemu.

Wbudowane systemy pozwalają obniżyć temperaturę o około 12 stopni w porównaniu do temperatury otoczenia. Mogą też podnieść ją maksymalnie do 37 stopni.

Nie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie pochodzące od Sleep Number. Firma ma już na swym koncie kilka produktów związanych ze snem, m.in., sensory pozwalające go analizować. A także urządzenie zapobiegające chrapaniu.

materac Climate360

Źródło

You may also like...