Meble kompatybilne z klockami LEGO

Włoskie studio projektowe Nine Associati opracowało nową linię mebli, które są kompatybilne z klockami LEGO. Oznacza to, że można je łączyć z popularną zabawką, co z pewnością spodoba się dzieciom.

Projektanci mebli często puszczają wodzę swej fantazji i tworzą projekty, które zaskakują nie tylko stylem, ale i zastosowanymi rozwiązaniami. W tej ostatniej kwestii szczególną uwagę zwraca najnowszy projekt włoskiego studia o nazwie Stüda, będący meblami kompatybilnymi z klockami LEGO.

Projektanci postanowili stworzyć meble, które z pewnością będą się wyróżniały pośród konkurencji. Głównie dlatego, że użytkownik będzie mógł zmieniać ich aranżację i to w dość nietypowy sposób, gdyż za pomocą popularnej zabawki. Meble zostały zaprojektowane w taki sposób, że posiadają wypustki, w które idealnie pasują klocki. Dzięki temu można je ze sobą łączyć na różne sposoby, modyfikując ich styl.

Pomysł na pewno spodoba się dzieciom, ale może też zainteresować dorosłych. W ten sposób uzyskają meble, które nie muszą przez cały czas wyglądać tak samo. Wystarczy dodać kilka kolorowych klocków w odpowiednich miejscach i już mamy zupełnie inny wygląd. Zmiana wyglądu może być też świetną zabawą dla całej rodziny.

W ofercie firmy będzie kilka różnych produktów, każdy w trzech rozmiarach oraz różnej kolorystyce. Niestety na chwilę obecną cena i dostępność tych niezwykłych mebli, nie jest jeszcze znana.

LEGO

LEGO

LEGO

LEGO

Źródło: Core77.com

You may also like...