Vengeance K70 – mechaniczna klawiatura dla graczy od Corsair

Firma Corsair, znana na naszym rynku przede wszystkim z pamięci RAM, zaprezentowała nową mechaniczną klawiaturę dla graczy Vengeance K70, charakteryzującą się wysoką funkcjonalnością oraz dużą wytrzymałością.

Jest to model, którego obudowę stworzono ze szczotkowanego aluminium i wyposażono w doskonale nam znane przełączniki Cherry MX Red. Klawiatura posiada rzecz jasna matrycę z systemem anti-ghosting, pozwalającą wcisnąć 20 klawiszy jednocześnie oraz ma 1000 Hz częstotliwość próbkowania. A to oznacza, że jest bardzo szybka i błyskawicznie reaguje na wciskane przyciski.Vengeance K70 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrne aluminium z niebieskim podświetleniem oraz anodyzowana czerń z głębokim, czerwonym podświetleniem. Świecenie klawiszy ma cztery poziomy intensywności, zaś każdy przycisk jest indywidualnie podświetlany, co oznacza, że można go zapalić lub zgasić, zostawiając np. tylko te najczęściej używane.

Sprzęt posiada także sterowanie multimediami, oraz dodatkowe złącze USB, do którego możemy podpiąć myszkę lub słuchawki. Jest też zdejmowana podpórka pod nadgarstki. Klawiatura pojawi się na rynku już w kwietniu w cenie 129,99 USD.

Źródło: Corsair.com

You may also like...