Nowy flagowiec Meizu 16s będzie miał bardzo przystępną cenę

Najnowsze przecieki ujawniły rosyjskie ceny flagowego modelu Meizu 16s. Będzie on kosztował w tym kraju 33 990 rubli, czyli około 2400 zł.

Już jutro odbędzie się oficjalna światowa premiera długo oczekiwanego smartfona Meizu 16s. Nowy flagowiec chińskiej firmy zapowiada się bardzo interesująco ze względu na swą specyfikację. Może więc stanowić ciekawą alternatywę dla topowych urządzeń znanych koncernów. Tym bardziej że, nie będzie specjalnie drogim sprzętem.

Kilka dni temu poznaliśmy chińską cenę tego modelu, która wyniesie w przeliczeniu 450 euro. Dziś natomiast udało nam się dowiedzieć, ile na nowy smartfon będą musieli wydać Rosjanie. Wyceniono go w tym kraju na 39 990 rubli, co w przeliczeniu na złotówki daje niecałe 2400 zł. To bardzo atrakcyjna kwota zważywszy na wyposażenie tego modelu.

Meizu 16s

Meizu 16s dostanie bowiem Snapdragona 855 z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Taka konfiguracja zapewni płynne działanie wszystkich aplikacji, łącznie z najnowszymi grami 3D. Natomiast 6,2″ wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+, doskonale sprawdzi się podczas codziennej pracy. A jego panoramiczne proporcje sprawią, że znakomicie będzie się na nim oglądało filmy.

Oczywiście jak na nowoczesny smartfon przystało, czytnik odcisków palców znajdziemy wbudowany w wyświetlacz. Natomiast bateria o pojemności 3540 mAh współpracuje z systemem szybkiego ładowania 24 W.

Meizu 16s

Zdjęcia będziemy mogli wykonywać podwójnym tylnym aparatem składającym się z 48 MP głównego sensora oraz dodatkowego 20 MP. Ten ostatni zapewne będzie miał szerokokątną soczewkę.

To na razie wszystko co wiemy o tym sprzęcie. Za kilka godzin poznamy jednak wszystkie szczegóły jego wyposażenia.

Źródło: Twitter.com

You may also like...