Resident Evil 7 bez mikrotransakcji

Mam dobrą wiadomość dla fanów serii Resident Evil, który oczekują na jej najnowszą odsłonę. Twórcy potwierdzili, że Resident Evil 7 nie będzie posiadał systemu mikrotransakcji.

Kilkanaście lat temu, kupując grę płaciliśmy tylko raz i mogliśmy bawić się do woli. Dziś koszt zakupu gry to dopiero początek wydatków, gdyż trzeba jeszcze zapłacić za różnego rodzaju DLC, a coraz częściej jest także obecny system mikrotransakcji.Ten ostatni jest najgorszy z punktu widzenia gracza, gdyż podstępnie wyciąga z kieszeni pieniądze. Niby są to małe kwoty, ale wydatki są częste więc zanim się obejrzymy, z portfela wycieknie kilkadziesiąt złotych. Na szczęście takich mikrotransakcji nie będzie mieć nowa gra Resident Evil 7.

Na oficjalnym Twitterze nowej produkcji potwierdzono, że gra będzie wolna od systemu mikrotransakcji. Przy okazji poinformowano o kilku bonusach, na które mogą liczyć osoby zamawiające tytuł w przedsprzedaży.

To bardzo dobra wiadomość dla graczy, szczególnie tych z nieco mniejszym budżetem domowym. Dodam, że Resident Evil 7 pojawi się w sprzedaży już 24 stycznia przyszłego roku, a w najniższej cenie grę możecie dostać na tej stronie. Tam też znajdziecie wiele innych gier w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Twitter.comYou may also like...