Meizu Mix: pierwszy smartwatch chińskiego koncernu

Meizu wprowadziło na rynek swój pierwszy smartwach. Produkt nazywa się Meizu Mix i jest zegarkiem analogowym, który wprawdzie nie posiada ekranu dotykowego, ale ma kilka przydatnych funkcji.

Smartwatch jest urządzeniem, które zasadniczo powinno posiadać ekran dotykowy, zapewniający wygodną obsługę jego funkcji. Nie w każdym produkcie tego typu, ten element jest jednak obecny.Nie znajdziemy go w Meizu Mix, pierwszym smartwatchu chińskiej marki. Jest to analogowy zegarek wyposażony w szwajcarski mechanizm, zamknięty w 42 mm szerokości kopercie ze stali 316L, z cyferblatem chronionym szafirowym szkłem odpornym na zarysowania. Producent zapewnia również, że zegarek jest wodoszczelny do głębokości 30 m.

Co w takim razie oferuje, że producent nazywa go smartwatchem? Wyposażono go w diodę LED zajmującą się powiadomieniami, która wspierana jest dodatkowo przez wibracje. W ten sposób użytkownik informowany jest o połączeniach, czy wiadomościach. Zegarek ma też moduł Bluetooth LE pozwalający komunikować się ze smartfonem oraz baterię 270 mAh, która wystarcza na 240 dni działania.

Meizu Mix oferowany jest z trzema rodzajami pasków (materiał, skóra oraz stalowa bransoleta) i kosztuje w przeliczeniu od 600 do 900 zł.

Źródło: Gsmarena.comYou may also like...