Chińska TENAA prezentuje najnowsze zdjęcia Meizu Note 9

Premiera Meizu Note 9 zbliża się coraz dłuższymi krokami. Dzięki zdjęciom opublikowanym przez chińską TENAA, możemy zobaczyć jak nowy smartfon się prezentuje.

Meizu w ostatnim czasie pokazało, że przywiązuje dużą wagę do innowacyjności swych urządzeń mobilnych. Chińska firma zaprezentowała niedawno nowatorski model Meizu Zero, który pozbawiony jest fizycznych przycisków oraz jakichkolwiek złącz. Nieco bardziej stonowanym sprzętem jest Meizu Note 9, który niebawem również trafi na sklepowe półki.

Chińska agencja TENAA zajmująca się dopuszczaniem smartfonów do sprzedaży, zaprezentowała właśnie kilka jego zdjęć. Pokazane fotografie pozwalają nam zobaczyć nowy sprzęt z każdego kąta, ponieważ pokazują przedni i tylny panel, jak również boczne krawędzie. Na jednej z fotografii widzimy fizyczny skaner linii papilarnych umieszczony na tylnym panelu. To by oznaczało, że w tym modelu producent nie zdecyduje się na nowocześniejszy czytnik umieszczony pod wyświetlaczem.

Specyfikacja techniczna wskazuje, że Meizu Note 9 nie będzie flagowcem. Smartfon otrzyma bowiem 6,2″ ekran IPS o rozdzielczości 1080 x 2244 pikseli, a pod maską znajdzie się Snapdtagon 675 z 6 GB RAM i 64/128 GB pamięci flash. Ciekawostką będzie natomiast podwójny aparat z nowym 48 MP sensorem oraz dodatkową 5 MP matrycą. Przedni aparat do selfie posiadać ma z kolei 20 MP sensor obrazu.

Na oficjalną prezentację nowego sprzętu Meizu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Być może nastąpi ona już podczas targów MWC 2019.

Meizu Note 9

Meizu Note 9

Meizu Note 9

Meizu Note 9

Źródło: Tenaa.com.cn

You may also like...