Znamy kanadyjską cenę najnowszego flagowca koncernu LG

Poznaliśmy prawdopodobną cenę nadchodzącego LG G8 ThinQ w wersji 128 GB. Według kanadyjskiego źródła, smartfon będzie oferowany w cenie około 900 dolarów.

Za kilka dni koncern LG Electronics, zaprezentuje swego najnowszego flagowca LG G8 ThinQ. Choć koreański gigant dotychczas niezbyt dobrze radził sobie na rynku urządzeń mobilnych, to ostatnie miesiące wskazują na znaczną poprawę sytuacji. Firma z nadzieją spogląda więc w przyszłość licząc na to, że jej najnowsze produkty zapewnią duże zyski.

Najbardziej interesującym sprzętem jest oczywiście G8, którego prezentacja będzie miała miejsce podczas targów w Barcelonie. Jego pełna specyfikacja techniczna pozostaje na chwilę obecną tajemnicą. Z przecieków wiemy jedynie, ze pod maską pojawi się Snapdragon 855, zaś energii do pracy dostarczy mu największa bateria od pięciu lat.

Smartfon zaoferuje także kamerę 3D ToF, która posłuży do obsługi systemu odblokowania twarzą. Dzięki nowej kamerze system będzie znacznie bezpieczniejszy od typowych systemów Face Unlock. Skanuje bowiem twarz w 3D, a więc znacznie dokładniej. A dodatkową atrakcją będą trójwymiarowe, animowane emoji. Z pozostałych informacji wynika, że urządzenie posiadać ma wysoki ekran pozbawiony notcha, podwójną kamerę tylną oraz skaner odcisków palców umieszczony na tylnym panelu. W smartfonie będzie też 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, zaś na lewej krawędzi pozostanie dobrze znany przycisk aktywacji Asystenta Google.

Najważniejsza jest jednak cena nowego sprzętu. Według informacji jednego z użytkowników Reddita, na kanadyjskim rynku LG G8 ThinQ w wersji 128 GB, miałby kosztować 1199 CAD. W przeliczeniu dałoby to około 900 dolarów. Cena oczywiście nie jest oficjalna i trudno ją zweryfikować. Ale tę poznamy już za kilka dni, podczas targów MWC 2019.

LG G8 ThinQ

Źródło: Reddit.com

You may also like...