Meizu Pro 5 mini na nowych zdjęciach

Plotki dotyczące Meizu Pro 5 mini pojawiają się już od jakiegoś czasu. Teraz jednak do sieci trafiło nowe zdjęcie tego modelu, które pokazuje, że jego wzornictwo różni się nieco od większego brata.

Meizu Pro 5 mini to mniejsza wersja Meizu Pro 5, która ma pojawić się na rynku w niedalekiej przyszłości i zaoferować swym użytkownikom specyfikację nieco gorszą od standardowego modelu. Dzięki nowemu zdjęciu wiemy jednak, że różnica w obu modelach może nie ograniczać się tylko do podzespołów.
Opublikowana w sieci fotka przedstawia Meizu Pro 5 mini i Meizu Pro 5 leżące obok siebie i widać na niej wyraźnie, że mniejszy model dysponuje podwójną lampą błyskową, która w dodatku umieszczona została w inny sposób niż w większym bracie. Nie wiadomo na razie czy to jedyne zmiany we wzornictwie tego modelu.

Dodam, że Meizu Pro 5 mini otrzyma 10-rdzeniowy procesor MediaTek Helio X20, 4,7″ ekran AMOLED, 20,7 Mpix kamerę tylną oraz czytnik linii papilarnych. Premiera tego modelu odbędzie się już w kwietniu, a cena wyniesie od 315 do 395 dolarów za wersję z 32 GB lub 64 GB pamięci flash.

Źródło: Gizchina.com

You may also like...