Metro Exodus w kolekcjonerskiej edycji. Jest pełna różnych dodatków

Firma Deep Silver przygotowuje się do premiery nowej gry Metro Exodus. Właśnie zaprezentowała jej kolekcjonerską edycję, wypełnioną gadżetami.

Producenci gier wideo, nowe tytuły oferują zazwyczaj w kilku wersjach. Oczywiście te najbardziej atrakcyjne, ale równocześnie najdroższe, to edycje kolekcjonerskie oferujące mnóstwo dodatkowych akcesoriów. Ich zawartość bywa różna i w czasem może to być nawet dom, jak w przypadku gry Dying Light (https://technogadzet.pl/dying-light-z-domem-w-komplecie/).

Zazwyczaj jednak są to figurki oraz dodatkowe bonusy i takie też dodatki oferuje nam kolekcjonerska edycja najnowszej produkcji Metro Exodus. Kolekcjonerska edycja gry powstała w 4000 egzemplarzach i zawiera mnóstwo dodatkowych gadżetów. Pakiet o nazwie Spartan składa się oczywiście z kopii gry. Ale dostaniemy też 10,5″, indywidualnie numerowaną dioramę przedstawiającą głównego bohatera Artyoma, broniącego się przed atakującym mutantem.

To dopiero początek prezentów. Wraz z grą otrzymamy także replikę nieśmiertelników bohatera, naszywki noszone na mundurach, repliki pocztówek itp. A to wszystko kosztuje 150 dolarów.

Jest jeszcze droższa edycja o nazwie Aurora. Kosztuje 235 dolarów, a otrzymamy w niej całą zawartość edycji Spartan, plus kilka dodatków. Są to ekskluzywny steelbook, artbook World of Metr, przepustka zapewniająca dostęp do rozszerzeń oraz metalowe pudełko.

Metro Exodus trafi na sklepowe półki 22 lutego przyszłego roku. Gra wyjdzie na pecety, a także konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Kolekcjonerskie edycje zamówić można na oficjalnej stronie nowej produkcji.

Metro Exodus

Źródło: Metrothegame.com

You may also like...