Seria LG V wzbogaci się o nowe modele. Firma pracuje nad pięcioma smartfonami

LG nie rezygnuje z flagowych smartfonów. Rejestracja nowych znaków handlowych potwierdza, że firma pracuje nad pięcioma modelami z serii LG V.

W ostatnim czasie dział mobilny koncernu LG Electronics przynosi ogromne straty, przekraczające ponad 100 mln dolarów. Można by więc sądzić, że koreański koncern będzie starał się je ograniczyć, kładąc nacisk produkcję modeli ze średniej półki, które sprzedają się najlepiej. Firma nie chce jednak rezygnować z urządzeń najdroższych i w niedalekiej przyszłości wprowadzi na rynek kilka zupełnie nowych modeli.

Odkryto bowiem, że firma zarejestrowała pięć nowych znaków handlowych powiązanych z serią LG V. Dotyczą modeli taki jak LG V50, V60, V70, V80 oraz V90. Dlaczego firma chce mieć w swej ofercie aż tyle flagowców? Prawdopodobnie dlatego, że modele z tej serii wzbudzają bardzo pozytywne reakcje klientów. W przeciwieństwie do serii G, która nie sprzedaje się tak dobrze, jak tego oczekiwano. Koncern liczy więc na to, że pomogą mu odrobić straty, a większy wybór modeli zawsze oznacza większe zyski.

Na razie trudno powiedzieć kiedy nowe urządzenia trafią do sprzedaży oraz jakie posiadać będą wyposażenie. Miejmy nadzieję, że więcej na ten temat dowiemy się już podczas targów Mobile World Congress 2019.

LG V

Źródło: Letsgodigital.org

You may also like...