Mi Air 2 Pro: znamy cenę i specyfikację nowych słuchawek Xiaomi

Do sieci wyciekła specyfikacja najnowszych słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Mi Air 2 Pro. Produkt z technologią redukcji szumów, będzie kosztował około 70 dolarów.

Xiaomi przygotowuje kolejne słuchawki bezprzewodowe, będące nieco lepiej wyposażoną wersja modelu Xiaomi Mi Air 2. Dzięki przeciekom udało się nam właśnie poznać specyfikację techniczną nadchodzącego produktu.

Z opublikowanych w sieci informacji wynika, że Xiaomi Mi Air 2 Pro będą ważyły 6,5 gramów i posiadały aż trzy wbudowane mikrofony. Znajdziemy w nich również ANC, czyli aktywny system redukcji hałasu, który odizolowuje użytkownika od dźwięków otoczenia, pozwalając w pełni skupić się na muzyce.

Słuchawki dysponują 12 mm przetwornikami, a także obsługują kodeki AAC oraz LHDC. Producent zadbał także o bardzo niskie opóźnienie transmisji dźwięku, co w słuchawkach bezprzewodowych zazwyczaj stanowi spory problem. W tym modelu opóźnienie wyniesie jedynie 100 ms, co stanowi bardzo dobry wynik. Dla porównania w słuchawkach AirPods Pro wynosi ono 160 ms.

Słuchawki posiadają też funkcję bezprzewodowego ładowania, automatycznego wybudzenia oraz parowania się z urządzeniem mobilnym. Jest też tryb Transparency, który przepuszcza dźwięki otoczenia, pozwalając słyszeć co się wokół nas dzieje. To opcja idealna dla osób słuchających muzyki podczas jazdy na rowerze, dzięki czemu nie zaskoczy ich nadjeżdżający samochód.

Dużym atutem jest również ich bateria, która zapewnia do 7 godzin pracy każdej słuchawki. W połączeniu z powerbankiem w futerale, daje to łącznie 28 godzin słuchania przy wyłączonym ANC. Z włączoną funkcją redukcji hałasu czas ten ulega skróceniu odpowiednio do 5 i 20 godzin.

Xiaomi Mi Air 2 Pro będzie kosztowało około 72 dolarów. Premiera sprzętu odbędzie się już niebawem.

Mi Air 2 Pro

Źródło

You may also like...