Mi Vertical Air Conditioner: nowy klimatyzator od Xiaomi

Xiaomi wprowadza na rynek nowy pionowy klimatyzator Mi Vertical Air Conditioner. Urządzenie o bardzo dużej przepustowości kosztuje w przeliczeniu 543 dolary.

Wprawdzie lato się już skończyło, jednak w przyszłym roku znowu będziemy mieli problem z przetrwaniem upalnych dni. Warto więc już teraz zadbać o sprzęt, który pozwoli nam złagodzić efekty żaru lejącego się z nieba. Tak się świetnie składa, że Xiaomi wprowadza właśnie na rynek najnowszy pionowy klimatyzator Mi Vertical Air Conditioner.

To bardzo kompaktowe urządzenie o cylindrycznej konstrukcji, które nie zajmie wiele miejsca w naszym domu. Jest przy tym bardzo wygodne w obsłudze, gdyż na szczycie obudowy znajduje się dotykowy panel pozwalający kontrolować jego pracę, a więc regulować temperaturę oraz siłę nawiewu.

Mimo niewielkich rozmiarów sprzęt jest bardzo efektywny, jego wydajność wynosi bowiem 1000 m3/h. Doskonale nadaje się więc do chłodzenia pomieszczeń o powierzchni 20-30 mkw. Natomiast dzięki optymalizacji jego praca jest bardzo cicha i wytwarzany hałas to zaledwie 33 db. Można więc używać go do zapewnienia komfortowej temperatury w sypialni podczas snu.

Dodatkowym atutem sprzętu jest filtr antybakteryjny, który dodatkowo zatrzymuje zarodniki pleśni. Urządzenie nie tylko chłodzi ale też może w pewnym stopniu oczyszczać powietrze. A dodatkowo samo również potrafi się czyścić. Natomiast dzięki aplikacji, możemy kontrolować go za pomocą smartfona lub asystenta głosowego XiaoAI

Klimatyzator Mi Vertical Air Conditioner może być nasz za kwotę 534 dolarów.

Mi Vertical Air Conditioner

Źródło

You may also like...