Micromax Canvas 5 Lite w specjalnej edycji

Firma Micromax przedstawiła specjalną edycję niskobudżetowego smartfona Canvas 5 Lite. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą wprowadzoną przez producenta, jest tylny panel wykonany z drewna.

Nowy smartfon to urządzenie, które przyda się wyłącznie osobom mało wymagającym, potrzebującym przede wszystkim telefonu do kontaktów z rodziną i przyjaciółmi, który od czasu do czasu umożliwi również korzystanie z internetu.Specyfikacja techniczna tego modelu nie powala na kolana. Wyposażono go w 5″ ekran 720p oraz zaledwie czterordzeniowy Mediatek SoC MTK6735P taktowany zegarem 1 GHz, na którym z pewnością nowych gier się nie uruchomi. Dodano także 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB użytkowej, ale można również kupić wariant 3GB/32 GB.

Na tylnym panelu wykonanym z drewna, znajdziemy 8 Mpix aparat, natomiast z przodu umieszczono aparat z 5 Mpix matrycą. Plusem jest modem 4G LTE, zaś minusem niezbyt duża bateria o pojemności 2000 mAh oraz Android 5.0 Lollipop. Cena nie jest jeszcze znana, ale nie powinna być zbyt duża zważywszy na specyfikację modelu.

Źródło: Micromaxinfo.comYou may also like...