Microsoft oferuje tani tablet z Windowsem 10

Microsoft po raz kolejny obniżył cenę tabletu NuVision Solo 10 Draw. Sprzęt z systemem Windows 10 oferowany jest obecnie za jedyne 99 dolarów.

W zeszłym roku w Microsoft Store pojawił się nowy tablet o nazwie NuVision Solo 10 Draw. Urządzenie oferowane było za 249 dolarów, lecz najwyraźniej nie wzbudzało dużego zainteresowania, gdyż w kwietniu jego cenę obniżono do 149 dolarów.

Teraz obniżono ją po raz kolejny i obecnie sprzęt kosztuje jedyne 99 dolarów, co czyni z niego całkiem interesującą propozycję. Tablet wyposażono bowiem w 10″ wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, który obsługuje 10 punktów styku. Oznacza to, że można go obsługiwać wszystkimi palcami.

Pod jego maską znajdziemy procesor Intel Atom x5-Z8300, który współpracuje z 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni dyskowej eMMC, rozszerzalnej kartą pamięci microSD. Tabletem oczywiście możemy też robić zdjęcia. Służy do tego 5 Mpix główny aparat oraz 2 Mpix przedni.

Znajdziemy w nim także port microUSB 2.0, gniazdo słuchawkowe oraz port microHDMI umożliwiający podpięcie sprzętu do telewizora i oglądanie na nim zapisanych w pamięci zdjęć lub filmów. Natomiast wbudowana bateria zapewnia do 6 godzin ciągłej pracy.

Nie wiadomo jak długo promocyjna cena będzie obowiązywać. Jeśli więc jesteście zainteresowani zakupem tabletu, to zapraszam do Microsoft Store.

NuVision Solo 10 Draw

Źródło: Microsoft.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *