Microsoft rozdaje darmowe Lumie 950

Smartfony z platformą Windows 10 Mobile wzbudzają tak małe zainteresowanie klientów, że Microsoft postanowił je rozdawać. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup Lumii 950 XL, otrzyma gratis Lumię 950.

Smartfony Microsoftu miały być alternatywą dla Androida oraz iOS, jednak rynek się do nich nie przekonał. Najwięcej problemów jest więc z pozbyciem się magazynowych zapasów Lumii 950 oraz Lumii 950 XL, które mimo kilkukrotnej obniżki ceny, nadal sprzedają się bardzo słabo.Microsoft postanowił więc stworzyć promocję w stylu “kup jeden, a drugi dostaniesz gratis” i w ten sposób oferuje ten model smartfona. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup Lumii 950 XL, całkowicie za darmo otrzyma jego mniejszego brata Lumię 950.

Od strony technicznej urządzenia wcale nie są takie złe, oba modele mają ekrany Quad HD, Snapdragona 808 i 810, niezłe aparaty fotograficzne, a także 3 i 4 GB RAM. Ich wygląd jest co prawda tandetny, ale ich właściciele mogą za to skorzystać z funkcji Continuum, która pozwala przekształcić smartfona w komputer, podłączając do niego monitor oraz klawiaturę. Wprawdzie nie wiem jaki byłby tego sens, ale jeśli ktoś chciałby to zrobić, to nie ma ku temu przeszkód.

By skorzystać z oferty należy dokonać zakupu w internetowym sklepie Microsoftu. Oferta nie jest taka zła, bowiem wydając 649 dolarów, oszczędzamy 549 dolarów, które trzeba by normalnie wydać na Lumię 520, czyli jeden smartfon kosztuje nas nieco ponad 300 dolarów.

Źródło: Microsoftstore.comYou may also like...