Akcesoria do Galaxy Note 7 od Spigena

Rynkowa premiera Galaxy Note 7 odbędzie się 15 sierpnia, więc producenci akcesoriów przygotowują się do tego momentu i prezentują nowe modele etui przeznaczone do tego sprzętu.

Informowałem już wielokrotnie, że oficjalna prezentacja Galaxy Note 7 odbędzie się już 2 sierpnia podczas konferencji w Nowym Jorku. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, że rynkowa premiera smartfona u operatorów telekomunikacyjnych została zaplanowana na 15 sierpnia.Oznacza to oczywiście, że urządzenie jest już gotowe, więc producenci akcesoriów również przygotowują się do premiery. Jednym z nich jest firma Spigen, dostarczająca jedne z najlepszych etui i pokrowców dla sprzętu Samsunga, która właśnie zaprezentowała swe najnowsze propozycje dla Galaxy Note 7.

Wśród nich znajdziemy m.in. Clear View Cover, LED Flip Wallet Cover, S-View Cover oraz pokrowce skórzane, które nie tylko będą chronić nasz sprzęt przed uszkodzeniami, ale też ładnie wyglądają.

Jeśli chodzi o ceny, to na polską kieszeń na pewno nie jest tanio, ale trzeba pamiętać, że Spigen robi naprawdę solidne etui, które posłużą nam przez wiele lat. Za Clear View Cover zapłacimy 49,99 dolarów, LED Flip Wallet Cover kosztuje 55,49 dolarów, natomiast S-View Cover to wydatek 44,49 dolarów. Skórzane pokrowce kosztują tyle samo, czyli również 44,99 dolarów, natomiast QWERTY Keyboard Cover, czyli etui z własną klawiaturą to wydatek 55,49 dolarów.

Najwięcej zapłacimy za Lens Cover, czyli etui ze szkłem powiększającym, które ułatwia oglądanie filmów na ekranie smartfona. Ten produkt to wydatek aż 109,99 dolarów.

Źródło: Androidheadlines.comYou may also like...

1 Response

  1. dziku888 pisze:

    Super fajne etui