Microsoft przypadkiem potwierdził nowy kolor Surface

Wiemy już na pewno, że Surface pojawi się w kolorze czarnym. Microsoft przypadkiem potwierdził ten fakt zapowiadając wydarzenie, które odbędzie się w Nowej Zelandii.

Gdy niemal sześć lat temu na rynku pojawił się Surface RT, wśród dostępnych wersji kolorystycznych oferowany był także wariant VaporMG w kolorze czarnym. Od tamtej pory, ku niezadowoleniu klientów, Microsoft stronił jednak od tej barwy i rzadko wykorzystywał ją w produktach z tej rodziny.

To się niebawem zmieni, gdyż wiemy już na pewno, że kolejny jej członek będzie oferowany w wersji czarnej. Już wcześniej pojawiały się w sieci rendery zwiastujące ten kolor, ale teraz przypadkiem potwierdził to sam Microsoft. Koncern opublikował ulotkę nowego eventu, który 16 października odbędzie się w Nowej Zelandii. Umieszczono o niej wzmiankę o “powrocie do czerni”, co jest wyraźnym potwierdzeniem plotek.

W tym kolorze dostępne będą zapewne Surface Laptop oraz Surface Pro. Przecieki sugerują także, że nadchodzący sprzęt dostanie najnowsze procesory Intela, jednak zabraknie w nich złącza USB-C. Już niebawem przekonamy się czy plotki są prawdziwe, a przy okazji poznamy także pełną specyfikację techniczną nowych produktów.

Surface

Źródło: Theverge.com

You may also like...