Microsoft wypuszcza linię kosmetyków dla graczy

Firma Microsoft pokazuje, że na fanach gier można zarobić w różny sposób. Koncern zapowiedział właśnie kosmetyki dla graczy o nazwie Xbox Lynx.

Gracze to specyficzna grupa konsumentów, którzy zapłacą za niemal każdy produkt, jeśli tylko umieści się na nim naklejkę “Dla graczy”. Stąd też producenci tak chętnie wprowadzają do sprzedaży myszki, klawiatury, monitory, a ostatnio nawet smartfony dedykowane fanom elektronicznej rozrywki.

Microsoft, który od lat jest obecny w tej branży postanowił zaoferować graczom zupełnie nowy produkt, niekoniecznie związany z rozrywką. Jest nim zupełnie nowa linia kosmetyków o nazwie Xbox Lynx. Amerykański gigant oczywiście nie ma żadnego doświadczenia z takimi produktami, dlatego do współpracy zaprosił firmę Lynx, odpowiedzialną za dezodorant Axe. Firma z Redmond udostępniła więc jedynie markę Xboxa i zajmie się dystrybucją.

Nowa linia składa się z dezodorantów, antyperspirantu oraz żeli pod prysznic w charakterystycznym zielonym kolorze, będącym wizytówką Xboxa. Są to więc typowe produkty Lynxa, tyle że sygnowane marką Xboxa. A w gamie zapachów znajdziemy zielone cytrusy, limonkę, cytrynę, nutę mięty i szałwi, a także nutę paczuli. Zapachy są więc bardzo odświeżające.

Nowa linia kosmetyków trafi na sklepowe półki już w lipcu i będzie ją można kupić na razie tylko w Australii oraz Nowej Zelandii.

Xbox Lynx

Źródło: Gamespot.com

You may also like...