Minecraft Dungeons zadebiutowało na konsolach i pececie

Fani popularnej gry Minecraft, mogą już kupić kolejną produkcję z tej serii. Gra nosi tytuł Minecraft Dungeons i pojawiła się właśnie na konsole oraz komputery osobiste.

Parę dni temu Microsoft pochwalił się, że Minecraft sprzedał się dotąd w liczbie ponad 200 mln egzemplarzy oraz posiada 126 mln aktywnych graczy. Niebawem popularność tej marki jeszcze wzrośnie, gdyż do sklepów trafiła kolejna produkcja z tej serii zatytułowana Minecraft Dungeons.

Tytuł ukazał się właśnie na Xboxa One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz pecety i dostępny jest w dwóch wersjach. Standardowa edycja kosztuje 19,99 dolarów, natomiast wersja Hero Edition jest od niej o 10 dolarów droższa. Tyle dopłacamy m.in., za kilka skinów, zwierzaka w postaci kurczaka oraz dostęp do dwóch przyszłych DLC.

Gra oferowana jest także w ramach Xbox Pass, jednak w tym wypadku otrzymujemy dostęp wyłącznie do edycji standardowej. Możemy natomiast liczyć na 10 procentowy rabat przy zakupie przyszłych DLC.

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons to produkcja z gatunku action RPG, która stylem rozgrywki przypomina takie tytuły jak Diablo, czy Torchlight. Możemy grać w nią samotnie, przemierzając lochy i walcząc z potworami, lub też zaprosić przyjaciół. Grać można wówczas w cztery osoby, wspólnie stawiając czoło wszelkim zagrożeniom.

Możliwa jest także personalizacja swych postaci i to zarówno w zakresie uzbrojenia, jak i posiadanych umiejętności. Z biegiem czasu nasz bohater będzie więc zdobywał coraz lepsze uzbrojenie oraz ataki specjalne, zwiększające jego skuteczność w walce.

Źródło

You may also like...