Minecraft w rozdzielczości 4K wygląda jak zupełnie nowa gra

Podczas targów E3, Microsoft pokazał możliwości konsoli Xbox One X m.in., na przykładzie gry Minecraft. Popularny tytuł w 4K, wygląda niczym nowa gra.

Wiemy już na pewno, że nie wszystkie gry, które powstaną na Xboxa One X, będą prezentowane w natywnej rozdzielczości 4K. Ale i tak wiele z nich, dzięki lepszej jakości grafiki, zyska nowe życie.

Dotyczy to również niezwykle popularnej produkcji jaką jest Minecraft, która od jakiegoś czasu należy do Microsoftu. Zaprezentowana podczas targów E3 wersja, w rozdzielczości 4K prezentuje się niesamowicie. Oprócz tego producent planuje dodatkową paczkę Super Duper Graphics Pack, która zwiększy jakość szczegółów. Przykład różnic w jakości grafiki, możecie zobaczyć na poniższym screenie. Pojawi się mnóstwo detali graficznych, jak nowe oświetlenie, efekty atmosferyczne, a także falująca woda.

Każdy posiadacz tej gry, będzie mógł bawić się nią w 4K. Umożliwi to bowiem specjalna aktualizacja, którą twórcy gry planują udostępnić już jesienią tego roku. I będzie ona całkowicie darmowa dla wszystkich użytkowników. DLC o nazwie Super Duper Graphics Pack, który dodatkowo poprawi jakość grafiki, będzie jednak płatny.

Oczywiście to nie jedyne zmiany, które w najbliższym czasie otrzyma popularna gra. Już w sierpniu pojawi się aktualizacja Better Together, która również wprowadzi parę nowości. Jej przyszłość rysuje się więc w coraz jaśniejszych barwach.

Warto więc kupić Minecrafta, jeśli jeszcze nie posiadacie tej produkcji, gdyż zapowiada się coraz ciekawiej.

Minecraft

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...