Interaktywna zabawka Spider-Mana promuje nadchodzący film

Za kilka dni premierę będzie mieć najnowszy film Spider-Man: Homecoming. Sphero przygotowało z tej okazji nowy produkt. Jest nim w pełni interaktywna zabawka.

Fani komiksów, już za kilka dni będą mogli udać się do kin, by obejrzeć nowe przygody Spider-Mana, występującego w filmie Spider-Man: Homecoming. Oczywiście premiera dużej produkcji oznacza pojawienie się na rynku mnóstwa zabawek i gadżetów z nią związanych. Nie mogła tego przepuścić firma Sphero. Jej zabawka przedstawia głównego bohatera.

Przypomnę, że Sphero, to przedsiębiorstwo, które dało nam już nowego droida BB-8 z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, a teraz zapowiada kolejny gadżet. Nie będzie on jednak latać po pokoju strzelając pajęczyną. Jest to bowiem figurka, ale za to posiadająca sporo interaktywnych funkcji.

Przede wszystkim oczy Spider-Mana to ekrany LCD, a więc są w pełni animowane i mogą się otwierać i zamykać podczas rozmowy. Natomiast emblemat znajdujący się na jego piersi, to przycisk aktywujący gadżet i umożliwiający prowadzenie z nim rozmowy.

Dzięki mobilnej aplikacji na Androida i iOS, użytkownik może wziąć udział w różnych misjach, podczas których nasz bohater walczy ze złoczyńcami. Narzędzie pozwala stworzyć własne alter-ego i będzie śledzić nasz postęp w realizacji powierzonych zadań.

Oprócz tego zabawka ma bardziej przyziemnie praktyczne funkcje. Podaje m.in., godzinę, ma wbudowany alarm i można z nią bawić się w gry quizowe. A dzięki sensorowi ruchu, może reagować na osoby pojawiające się w pokoju.

Spider-Man jest już dostępny na stronie Sphero, jednak uprzedzam, że kosztuje aż 150 dolarów.

zabawka

Źródło: Sphero.com

You may also like...