Ostrich Light: spanie w miejscach publicznych

Czasem potrzebujemy się zdrzemnąć, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy. Niestety hałasy otoczenia nie pozwalają nam zasnąć, dlatego powstaje coraz więcej gadżetów umożliwiających drzemkę nawet na ruchliwym dworcu, lub lotnisku. Jednym z nich jest Ostrich Light.

Jednym z takich gadżetów jest Ostrich Pillow, która jednak ma pewną wadę, ponieważ jest dość duża i ciężko byłoby ją ze sobą wszędzie nosić. Dlatego powstał Ostrich Pillow Light, produkt o identycznym przeznaczeniu, jednakże znacznie bardziej poręczny.

To coś w rodzaju szerokiej, miękkiej opaski na głowę, która nie tylko zasłania nam oczy i uszy, lecz też jest odpowiednio gruba, byśmy mogli złożyć naszą głowę na biurku, czy też przytulić ją do szyby i uzyskać odpowiedni komfort. A gdy przestaje być potrzebna, możemy ją nosić na szyi, lub schować do torby.

Ostrich Light jest projektem finansowanym z Kickstartera, zaś jeden egzemplarz takiej poduszki, kosztować ma 28 funtów. Niestety w Polsce się nie sprawdzi. Krótka drzemka w pociągu, czy autobusie sprawi, że stracimy wszystko co mamy, bo złodzieje tylko czekają na taki moment.

Ostrich Light

Ostrich Light

Ostrich Light

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...