Nowy monitor Philipsa zaspokoi potrzeby graczy konsolowych

Firma MMD, zapowiada wprowadzenie na polski rynek nowego monitora dla posiadaczy konsol. Philips 326M6VJRMB ma 32″, rozdzielczość 4K i HDR600.

Użytkownicy konsol często mają problem z doborem właściwego monitora, który zapewni im komfort rozgrywki. Szczególnie dużym kłopotem jest tzw., input lag, który może poważnie wpływać na płynność prezentowanego obrazu. Nie w każdym modelu jest on na tyle mały, by nie sprawiało to kłopotu. Czasem musimy więc sporo się naszukać, by znaleźć ten właściwy.

Warto jednak przyjrzeć się najnowszemu sprzętowi firmy Philips, który pojawił się na polskim rynku. Model Philips 326M6VJRMB dedykowany jest właśnie dla posiadaczy konsol i posiada funkcje, dzięki którym zaspokoi ich potrzeby. Sprzęt ma 32-calową matrycę MVA w rozdzielczości 4K, spełniającą certyfikat VESA DisplayHDR 600. Za dobrą jakość obrazu odpowiada ponadto rozszerzająca gamę kolorów technologia Ultra Wide-Color. Dzięki niej grafika w grach jest naturalna i wyrazista. Ukłonem w stronę graczy jest także zastosowanie standardu synchronizacji obrazu Adaptive-Sync redukującego efekt rozrywania obrazu. Monitor cechuje się czasem reakcji na poziomie 4 ms.

Dzięki wbudowanym 5-watowym głośnikom nie musimy się martwić o jakość dźwięku. Wyposażono je w DTS Sound, dzięki temu basy są bogatsze, dialogi bardziej wyraźne, a wysokie poziomy głośności nie są zniekształcone.

Wyświetlacz umieszczony jest na eleganckiej stopce, a całą konstrukcję zdobi klimatyczne podświetlenie sceniczne Ambiglow. Dostosowuje ono swoją barwę do kolorów wyświetlanych na ekranie. Na tylnym panelu Philipsa 326M6VJRMB znajdują się m.in. podstawowe złącza obrazu (DisplayPort 1.4, HDMI 2.0) oraz port USB 3.0 z funkcją szybkiego ładowania.

Philips 326M6VJRMB jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 2579 zł.

Philips 326M6VJRMB

Źródło: Sarota.pl

You may also like...