Philips prezentuje nowy monitor do zastosowań profesjonalnych

Firma MMD zapowiada nowy monitor Philips 222B9T. Produkt wyposażony w 22-calową dotykową matrycę, przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych i może przydać się m.in., w szkołach.

Już niebawem w polskich sklepach pojawi się najnowszy monitor LCD firmy Philips. Model Philips 222B9T nie jest jednak przeznaczony do domowego użytku, lecz profesjonalnych zastosowań. Jest to bowiem sprzęt wyposażony w 22-calową matrycę o 10-punktowej technologii dotykowej. Opracowano go przede wszystkim z myślą o punktach sprzedaży, punktach informacyjnych, lokalach usługowych. Sprwdzi się również w szkołach i firmach poszukujących dobrej jakości interaktywnej tablicy.

Philips 222B9T posiada matrycę TN i oferuje obraz w rozdzielczości Full HD, przy czym reaguje na dotyk aż dziesięciu palców jednocześnie. Umożliwia to szeroką i intuicyjną obsługę za pomocą dłoni oraz dołączonego do monitora rysika. Model 222B9T może się również pochwalić odpornością na zachlapania i pył w standardzie IP54.

Dzięki specjalnej stopce, użytkownik ma spore możliwości w zakresie ustawień położenia ekranu. Dodatkowym atutem jest tryb LowBlue redukujący emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego. A także ograniczający migotanie Flicker-Free, a więc podczas pracy nasze oczy mniej się męczą.

Producent wyposażył go również w pełnej pakiet złącz, m.in., VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.1 oraz dwa 2-watowe wbudowane głośniki. Philips 222B9T zadebiutuje na rynku w kwietniu 2019 roku w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 1159 zł.

Philips 222B9T

Źródło: Sarota.pl

You may also like...