Snapchat zmieni wygląd naszego swego psa. Pojawiły się nowe soczewki dla czworonogów

Snapchat coraz bardziej wspiera zwierzaki. Po tym jak w październiku udostępniono soczewki dla kotów, teraz pojawiły się one również dla psów. Pozwalają całkowicie odmienić wygląd naszego czworonoga.

Jedną z najciekawszych funkcji oferowanych przez popularny komunikator Snapchat, są oczywiście soczewki. Dzięki niej, możemy całkowicie odmienić wygląd naszej twarzy, wzbogacając ją o dodatkowe elementy, takie jak okulary, inne fryzury itp. Użytkownicy aplikacji uwielbiają się tym bawić, jednak dotychczas soczewki były dostępne tylko dla ludzi.

Od pewnego czasu firma zaczyna jednak coraz wspierać również zwierzęta. W październiku udostępniono więc wsparcie dla kotów, umożliwiające całkowitą odmianę wyglądu futrzaków. Teraz natomiast podobne wsparcie zaoferowano dla psów. Od wczoraj, właściciele czworonogów mogą całkowicie odmienić ich wygląd. Na pysk mogą założyć różne rodzaje okularów oraz innych zabawnych elementów, a nawet ubrać go w pizzę.

Na chwilę obecną dostępnych jest jedynie kilka soczewek przeznaczonych specjalnie dla psów. Firma obiecuje jednak, że z czasem ich liczba znacznie wzrośnie. Aby skorzystać z nowej funkcjonalności oferowanej przez aplikację, należy pobrać jej nową wersję dostępną w jednym z cyfrowych sklepów. Jeśli natomiast macie ją już zainstalowaną w telefonie, to wystarczy tylko zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Natomiast na poniższym wideo zobaczycie jak nowe funkcje prezentują się w akcji i w jaki sposób możecie zmienić wygląd Waszego ulubieńca.

Snapchat

Źródło: YouTube.com

You may also like...