Mobile World Congress 2013

Jeżeli jesteś fanem smartphonów to wiesz, że Mobile Word Congress jest wielkim wydarzeniem.

Jeżeli jednak nie wiesz, czym jest MWC, ale jesteś fanem gadżetów i technologii, to powinieneś się tym „świętem” zainteresować. Wspomniane „święto” od 2006 odbywa się w hiszpańskiej Barcelonie, gdzie wielu producentów smartphonów przedstawia swoje najnowsze produkty. Chciałbym przedstawić wam najważniejsze wydarzenia na tegorocznym kongresie:

Niedziela 24.02.2013

Huawei

Chiński producent chce ukazać światu swoje najnowszy produkt. Wielbiciele systemu Android powinni przygotować się na nowy telefon chińskiej firmy.

Czas rozpoczęcia prezentacji – 8:30 czasu polskiego.

Poniedziałek 25.02.2013

Nokia

Noki zazwyczaj pojawia się na targach MWC. Mamy nadzieje, że w tym roku, fiński producent przedstawi nam kilka nowych urządzeń z platformą Windows Phone. Prezentacja zacznie się o godzinie 14:00 czasu polskiego.

 

Asus

O godzinie 13:30 Asus chcę zaprezentować nam tajemnicze, nowe urządzenie. Nie możemy się doczekać się, czym tajwański producent chcę nas zaskoczyć. Godzina rozpoczęcia – 13:30

ZTE

Kolejny chiński producent obiecał nam przedstawienie piętnastu swoich nowych telefonów. Zobaczymy, czym nas zaskoczy. Godzina prezentacji ZTE – 16:00

 

Oczywiście podczas targów wydarzy się wiele więcej, więc zachęcam do śledzenia naszej strony, w celu dowiedzenia się jak najwięcej o najnowszych telefonach, i urządzeniach producentów z całego świata.

 

Źródło: cnet.com

You may also like...