Elektryczny mop Roborock Smart Floor Scrubber A10 usunie każdą plamę z podłogi

Roborock Smart Floor Scrubber A10 to kolejny gadżet, który pomoże sprzątać nasz dom. Jest to elektryczny mop, który dokładnie wyczyści nasze podłogi, nie zostawiając żadnej plamy.

W przeszłości czyszczenie podłóg nie było zajęciem łatwym, ani przyjemnym. Każdą plamę trzeba było ręcznie usunąć, co często wymagało mnóstwa szorowania i skrobania, szczególnie gdy już trochę przyschły. W dzisiejszych czasach nie stanowi to już problemu, gdyż mamy do tego wiele narzędzi, takich jak Roborock Smart Floor Scrubber A10.

To elektryczny mop zaprojektowany do czyszczenia oraz zmywania twardych podłóg. Urządzenie wyposażono w zaawansowane rozwiązania, dzięki którym z łatwością usunie brud, a także zaschnięte plamy.

Roborock Smart Floor Scrubber A10

Sprzęt posiada dwie obrotowe szczotki, które szybko usuwają wszelkie śmieci z podłogi. Pierwsza wchłania brud, rolując go i wciągając do środka, gdzie trafia na drugą szczotkę, skąd jest odsysany dzięki silnikowi z wysokim momentem obrotowym z ssaniem 17 kPa. Natomiast dzięki odpowiedniej konstrukcji głowicy, mop równie efektywnie usuwa brud przy ścianie oraz w rogach pomieszczenia. Szczotki wyposażono dodatkowo w funkcję samoczyszczenia, a także mechanizm antybakteryjny, który zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Roborock Smart Floor Scrubber A10

Sprzęt potrafi również automatycznie dostarczać płyn czyszczący, więc może także zmywać podłogi na mokro. Producent wyposażył go w 900 ml zbiornik na czystą wodę, a także 770 ml zbiornik na wodę brudną. Oczywiście podłogi po myciu nie pozostają mokre, gdyż urządzenie posiada też funkcję ich suszenia.

Sprzęt można obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej, która pozwala wybrać jeden z kilku trybów czyszczenia, sprawdzić status mopa itp. Natomiast wbudowany akumulator, na jednym ładowaniu zapewnia do 40 minut pracy.

Roborock Smart Floor Scrubber A10

Roborock Smart Floor Scrubber A10 póki co możemy kupić tylko na rynku chińskim. W przeliczeniu na złotówki kosztuje tam 1470 zł.

Źródło

You may also like...