Ramka otaczająca ekran Samsunga Galaxy S23 stanie się nieco szersza

Według najnowszych przecieków, Samsung planuje zwiększenie grubości ramki ekranu w nowej serii Galaxy S23. Prawdopodobnie jej szerokość wzrośnie o 0,15 mm.

Jak już wcześniej informowałem, Samsung nie zamierza wprowadzać we wzornictwie nowej serii Galaxy S23 znaczących zmian. Przecieki sugerują bowiem, że wymiary telefonów oraz przekątne ekranów będą bardzo zbliżone do obecnej generacji. Oczywiście nie oznacza to, że producent nie planuje pewnych zmian.

Ice Universe twierdzi bowiem, że producent planuje zwiększyć o 0,15 mm grubość ramki otaczającej wyświetlacz. Firma chce pogrubić wszystkie cztery jej strony, co może sprawić, że telefon będzie wyglądał bardziej nieporęcznie w porównaniu do swego poprzednika.

Według źródła przecieku Galaxy S23 będzie miał taki sam 6,1″ wyświetlacz, lecz sam smartfon ma być nieco dłuższy i szerszy od obecnego modelu. To wyjaśnia dlaczego producent zamierza zwiększyć grubość ramki. Oczywiście taki sam wyświetlacz nie oznacza, że nie pojawią się w nim żadne usprawnienia. Można więc oczekiwać większej jasności, zredukowanego zużycia energii itp.

Wprawdzie powyższe doniesienia nie są potwierdzone, to jednak Ice Universe jest dość wiarygodnym źródłem informacji. Jego przecieki wielokrotnie się sprawdzały, więc można zaufać, że i tym razem ma rację. O tym przekonamy się jednak dopiero za jakiś czas, gdyż premiera nowego telefonu odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Galaxy S23

Źródło

You may also like...