Elektryczna hulajnoga Segway KickScooter P100S przejedzie nawet 100 km

Segway rozpoczął przedsprzedaż najnowszej elektrycznej hulajnogi Segway KickScooter P100S. Pojazd ma zasięg 100 km, rozpędza się do 48 km/h i posiada blokadę antykradzieżową.

Marka Seagway zaprezentowała najnowszą elektryczną hulajnogę Segway KickScooter P100S, którą można już zamawiać na platformie Kickstarter. Ten nowoczesny pojazd charakteryzuje się nie tylko sporym zasięgiem i dużą prędkością maksymalną, ale też bardzo przydatną blokadą antykradzieżową.

Dużym atutem produktu są niewątpliwie jego osiągi, które zrobią spore wrażenie na użytkowniku. Zastosowany tu 650 W silnik pozwala rozpędzić się do maksymalnie 48 km/h, natomiast na rozpędzenie się od 0 do 24 km/h potrzebuje jedynie 2,8 sekundy. Silnik jest przy tym na tyle mocny, aby umożliwić pokonywanie wzniesień o 23 procentowym nachyleniu.

Kolejną zaletą jest bateria o pojemności 1086 Wh, która pozwala przejechać 100 km, zaś jej ponowne naładowanie zajmuje około 7 godzin.

Producent hulajnogi zadbał też o komfort oraz bezpieczeństwo użytkownika. Pojazd posiada więc podwójne zawieszenie, a także 10,5″ opony, które tłumią nierówności drogi podczas jazdy. Natomiast podwójne hamulce bardzo sprawnie go zatrzymują. Z przodu mamy bowiem 5,5″ wentylowaną tarczę, natomiast z tyłu znajduje się elektroniczny hamulec.

Segway KickScooter P100S

Oczywiście nie brakuje też oświetlenia w postaci 10 W lampy przedniej w technologii LED, która umożliwia jazdę po zmroku. Z kolei bezpieczeństwo na drodze poprawiają tylne światło stopu oraz kierunkowskazy.

Hulajnoga waży 32,9 kg i może wytrzymać obciążenie 120 kg. Na jej pokładzie znajdziemy również NFC, Bluetooth oraz blokadę antykradzieżową wykorzystującą hasło.

Na stronie Kickstartera Segway KickScooter P100S można zamówić w cenie 1999 dolarów, zaś dostawy do klientów rozpoczną się już w październiku.

Oczywiście jeśli szukacie innej hulajnogi, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń.

Źródło

You may also like...