Stylowa ochrona i zasilanie dla naszego iPhone’a

Supreme i Mophie wspólnie wprowadziły na rynek nową linię etui do smartfonów Apple, wyposażonych w dodatkową baterię. Każda z nich posiada logo marki odzieżowej.

Supreme to znany producent młodzieżowej odzieży, który postanowił nieco urozmaicić kolekcję Jesien/Zima 2018 i w tym celu nawiązał współpracę z firmą Mophie. Wspólnym wysiłkiem powstała nowa seria stylowych ochronnych etui przeznaczonych do smartfonów Apple, które dodatkowo wydłużą czas ich pracy.

Obudowy oferowane są w kolorze czarnym oraz czerwonym, a obie wersje mają matowe, miękkie wykończenie oraz nadrukowane logo producenta odzieży. Produkty przeznaczone są dla modeli iPhone 7 i 7 Plus oraz iPhone 8 i 8 Plus. W mniejszym wariancie zainstalowano baterię o pojemności 2525 mAh, która wydłuża czas rozmów o dodatkowe 27 godzin. W większym modelu bateria wystarczy na solidne 33 godziny rozmów, 20 godzin surfowania po sieci, 22 godziny oglądania filmów oraz aż 94 godziny słuchania muzyki. Dzięki temu możemy używać naszego telefonu znacznie dłużej, nie martwiąc się, że trzeba go będzie ładować w ciągu dnia. Plusem jest to, że oba modele ładowane są przez port microUSB.

Etui są nieco droższe od standardowych wersji Juice Air Pack, na których bazują, gdyż zamiast 99,95 dolarów, trzeba za nie zapłacić aż 128 dolarów. Jeśli jednak to Wam nie przeszkadza, to kupicie je na stronie producenta.

Mophie

Źródło: Supremenewyork.com

You may also like...