Motocyklowy kask w stylu Master Chiefa

Master Chief, bohater uwielbianej przez miliony graczy serii Halo, w przyszłym roku trafi na sklepowe półki w Halo 5. Mniej więcej w tym samym czasie pojawi się w sprzedaży pierwszy motocyklowy kask wykonany na bazie hełmu tego znanego Spartana.

W listopadzie ubiegłego roku NECA, znany producent figurek z filmów i gier wideo, ogłosiła nawiązanie współpracy ze studiem 343 Industries, które przejęło od Bungie markę Halo, by wspólnie stworzyć całkowicie nową linię licencjonowanych produktów. Jednym z nich będzie oficjalny kask motocyklowy bazujący na projekcie hełmu Master Chiefa, który został właśnie zatwierdzony przez Departament Transportu, co oznacza iż dopuszczono go do ruchu i każdy motocyklista będzie mógł się w nim poruszać po ulicach.

Niestety zanim produkt trafi na rynek, minie jeszcze trochę czasu, gdyż jak widać na poniższym filmie, kask jest obecnie w fazie prototypu i musi zostać dopracowany, by nie tylko ładnie wyglądał, lecz przede wszystkim zapewniał motocykliście pełne bezpieczeństwo.

Źródło: IGN.com

You may also like...