Sercem Motoroli One Action będzie jeden z procesorów Samsunga

Przecieki ujawniły szczegóły specyfikacji modelu Motorola One Action. Smartfon dostanie procesor Samsunga oraz duży wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+.

Motorola w ostatnich latach nie wprowadzała do sprzedaży zbyt wielu modeli smartfonów i firma mogła nieco odejść w zapomnienie. Należący do koncernu Lenovo producent, zamierza wkrótce przypomnieć o sobie zupełnie nowym modelem Motorola One Action, o bardzo ciekawej specyfikacji. Kolejne przecieki ujawniły nam nieco więcej szczegółów na ten temat.

Smartfon będzie wyposażony w 6,3″ wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+, czyli 2520 x 1080 pikseli. Ma on zdobywające obecnie coraz większą popularność proporcje 21:9, które sprawiają iż sprzęt jest długi i wąski, a więc łatwo obsługuje się go jedną dłonią.

Pewnym zaskoczeniem może być procesor, gdyż spodziewalibyśmy się raczej któregoś z układów Qualcommu. Tymczasem sercem sprzętu będzie Exynos 9609 z jednostką graficzną Mali G72, stworzony przez Samsunga. Procesor będzie współpracował z jedynie 4 GB RAM, natomiast pamięci flash jest całkiem sporo, gdyż aż 128 GB.

Tylny panel zdobi pionowy moduł potrójnej kamery. Specyfikacji wszystkich sensorów na chwilę obecną nie znamy. Wiemy jedynie tyle, że główny posiada matrycę o rozdzielczości 12,6 MP. Tyle samo będzie też miała przednia kamera przeznaczona do selfie oraz wideorozmów, umieszczona w otworze zlokalizowanym w rogu ekranu.

Funkcjonalność smartfonowi zapewni system Android 9 Pie, natomiast NFC pozwoli korzystać z mobilnych systemów płatności. Bateria będzie z kolei miała pojemność 3500 mAh.

Motorola One Action nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Nieoficjalnie mówi się jednak, że powinna trafić na sklepowe półki w pierwszej połowie sierpnia.

Motorola One Action

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...