Motorola RAZR to smartfon który wielu zechce posiadać

Nowe zdjęcia składanego smartfona Motorola RAZR, coraz bardziej zachęcają do jego zakupu. Możemy na nich zobaczyć kilka nowych szczegółów nadchodzącego sprzętu.

Wiele lat temu, gdy jeszcze nikt nie myślał o nowoczesnych smartfonach, na rynku pojawiła się Motorola RAZR. Telefon dzięki swej unikalnej konstrukcji, nowoczesnej stylistyce i wysokiej funkcjonalności, szybko podbił serca użytkowników. Sprzedawał się tak dobrze, że producent wypuścił na rynek kilka kolejnych wersji, które również wzbudzały spore zainteresowanie.

Motorola chce wskrzesić legendarny model, tyle że w nowej wersji dostosowanej do współczesnych standardów. Jak wiemy amerykańska firma pracuje nad składanym smartfonem, który wykorzysta tę ikoniczną nazwę. Dzięki kolejnym zdjęciom opublikowanym przez Mobielkopen, możemy nieco dokładniej przyjrzeć się jego wyglądowi.

Motorola RAZR

Nowa Motorola RAZR bardzo przypomina swój pierwowzór, z tą różnicą że nie jest to już telefon z klapką, wyposażony w mały wyświetlacz. Mamy tu bowiem elastyczny wyświetlacz składany w środkowej jego części. Po rozłożeniu urządzenia, ekran w technologii OLED, będzie miał przekątną 6,2″. Oczywiście podobnie jak w oryginale, na zewnątrz znajduje się dodatkowy ekran. Jest on mniejszy niż w Galaxy Fold, co czyni go nieco mniej funkcjonalnym. Jego rozdzielczość wyniesie 600 x 800 pikseli i posłuży do prezentowania najważniejszych informacji.

Motorola RAZR

Taka konstrukcja jest znacznie wygodniejsza, a przy tym może być dużo trwalsza od wspomnianego smartfona Samsunga. Być może właśnie dlatego Galaxy Fold 2 będzie wyglądał inaczej, co mieliśmy okazję zobaczyć podczas SDC 2019.

Motorola RAZR

Jakie dokładnie możliwości będzie miała Motorola RAZR, dowiemy się już 13 listopada. W tym dniu producent oficjalnie zaprezentuje swój najnowszy sprzęt.

Źródło

You may also like...