Motorola zapowiada Moto X Style i Moto X Play

Trzecia generacja Moto G nie była jedynym smartfonem, które dziś zaprezentował koncern Motorola. Firma pokazała również Moto X Style i Moto X Play.

Są to dwie odmiany flagowego modelu znanej firmy, które przygotowano dla nieco innych odbiorców. Moto X Style to urządzenie o wymiarach 148 x 75 x 8,9-10,9mm, które na amerykańskim rynku będzie oferowane pod nazwą Moto X Pure Edition i oprócz łączności LTE oferuje całkiem niezłe wyposażenie, które z łatwością może zawstydzić inne modele. Zainstalowano w nim 5,7-calowy ekran o rozdzielczości QHD, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808 taktowany zegarem 1,8 GHz oraz 3 GB pamięci RAM.
Główny aparat ma matrycę aż 21 Mpix, natomiast przednia kamera do selfie to 5 Mpix. Motorola wyposażyła swój produktów również NFC, a także błyskawicznie ładującą się baterię. Naładowanie do 34 procent jej pojemności trwa zaledwie 15 minut. Sprzęt wyposażony w Androida pojawi się w sprzedaży już we wrześniu i kosztować będzie 399 dolarów.

Drugim z nowych modeli jest Moto X Play, który zaliczymy do średniej półki. Tutaj znajdziemy 5,5-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 615 i 2 GB RAM, identyczne aparaty fotograficzne oraz znacznie większą baterię o pojemności 3630 mAh, która według producenta wystarczy na pełne dwa dni działania. Cena tego modelu wyniesie około 300-400 dolarów.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...