MWC: Gry za 200 dolarów dla nabywców LG G6

Pokazany wczoraj LG G6 na tle konkurencji wypadł nieco blado, więc producent postanowił zachęcić do jego zakupu graczy. Koncern do każdego egzemplarza oferuje im gry oraz dodatki o wartości aż 200 dolarów.

LG Electronics zaprezentowało wczoraj w Barcelonie swego najnowszego flagowca LG G6. Sprzęt nieco odbiega specyfikacją od współczesnych standardów, posiadając starszego Snapdragona 821 oraz tylko 4 GB RAM.Producent może więc mieć z tego powodu pewnego problemy z zainteresowaniem klientów swym najnowszym sprzętem, dlatego postanowił uderzyć do graczy i zapowiedział sprzedaż smartfona wraz z pakietem gier oraz dodatków o łącznej wartości 200 dolarów.

Zainstalowany w pamięci pakiet nazywa się G6 Game Collection i zawiera sześć gier, takich jak: Temple Run 2, Spider-Man Unlimited, Crossy Road, SimCity BuildIt, Cookie Jam oraz Genies & Gems. Do każdego z wymienionych tytułów, oferowany jest także pakiet różnego rodzaju płatnych dodatków, które normalnie należałoby zakupić oddzielnie.

Jeśli więc jesteście fanami gier mobilnych i preferujecie tytuły, które właśnie wymieniłem, to zakup LG G6 może być dla Was szczególnie opłacalny. A jeśli chcecie kupić inne gry w najniższych cenach, to zapraszam na tę stronę.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...