Pracownik Zeiss pokazał zdjęcie kamer nowej Nokii 7.2

Do oficjalnej premiery modelu Nokia 7.2 pozostało jeszcze kilka dni. Dzięki uprzejmości pracownika firmy Zeiss, już teraz możemy zobaczyć jak wyglądają jej aparaty.

Firma HMD Global stosunkowo niedawno rozpoczęła swą działalność na rynku urządzeń mobilnych, ale już udało się jej zdobyć całkiem niezłą pozycję w tym sektorze. Fińskie przedsiębiorstwo wzmacnia ją proponując wciąż nowe modele, a najnowszy z nich jest szczególnie interesujący ze względu na liczbę aparatów.

Nowym produktem jest Nokia 7.2, której oficjalna prezentacja odbędzie podczas targów IFA 2019 zaplanowanych na przyszły miesiąc. O następcy modelu Nokia 7.1 mówi się już od pewnego czasu, a przecieki sugerowały nie tylko nowe wzornictwo, ale też potrójny aparat główny. Wiemy już na pewno, że plotki są prawdziwe, zaś ich potwierdzenie uzyskaliśmy z dość nieoczekiwanego źródła.

Na oficjalnym Twitterze Joachima Kussa, pracownika firmy Zeiss, pojawiło się bowiem zdjęcie nadchodzącego modelu. Kuss najwyraźniej zapomniał, że nie powinien ujawniać sprzętu przed oficjalną premierą, ale dzięki temu wiemy już jak wygląda.

Poniższa fotografia przedstawia plecki telefonu, których głównym elementem jest moduł potrójnego aparatu wpisanego w okrąg. Pod spodem znajduje się również okrągły czytnik linii papilarnych. Moduł aparatu jest lekko wystający ponad obrys obudowy, dzięki czemu skanując palec nie będziemy przypadkowo przesuwać nim po soczewkach.

Specyfikacji poszczególnych kamer Kuss już nie ujawnił. Na pewno możemy jednak oczekiwać głównego sensora, szerokokątnej soczewki oraz sensora głębi. Na szczęście na szczegóły nie musimy długo czekać. Berlińskie targi odbędą się w dniach 6-11 września, więc za kilkanaście dni wszystkiego się dowiemy.

Nokia 7.2

Źródło

You may also like...