Nie znasz się na winach? Skaner MyOeno z łatwością pomoże wybrać najlepsze

W dzisiejszych czasach nie trzeba być kiperem by móc ocenić jakość spożywanego wina. Wystarczy posiadać skaner MyOeno oraz smartfona z odpowiednią aplikacją.

Wino to jeden z najpopularniejszych trunków spożywanych przez miliony osób na całym świecie. Dostępność jego gatunków jest jednak bardzo szeroka, więc amatorowi bardzo trudno zorientować się w tak bogatej ofercie. Oczywiście zwykle wybieramy zwyczajnie to co nam smakuje. Ale jeśli chcemy nieco lepiej poznać co to pijemy, wcale nie musimy być kiperem.

Współczesna technologia może bowiem w pełni go zastąpić. W sprzedaży pojawił się bowiem skaner o nazwie MyOeno, który potrafi dostarczyć nam bardzo wielu informacji na temat gatunku wina, które akurat pijemy. Urządzenie przypominające futerał na długopis jest skanerem, który analizuje skład trunku. Wrzucamy go do kieliszka, a po chwili na ekranie naszego smartfona pojawiają się szczegółowe informacje, takie jak poziom kwasowości, mocy, pochodzenie itp. Każdy z tych szczegółów możemy zapisać jako nasze preferencje, co pozwoli łatwiej znaleźć wino, które będzie nam smakowało.

Musimy jednak pamiętać, że gadżet analizuje tylko czerwone wina, więc jeśli jesteśmy amatorem białych, będzie mało przydatny. Jeżeli natomiast lubicie czerwone i chcecie posiadać MyOeno, to kupicie go na Amazonie za 65 dolarów.

MyOeno

Źródło: Amazon.com

You may also like...