Asus szykuje dwa nowe smartfony. Poznaliśmy wygląd Zenfone Max M2 i Pro M2

Tajwański Asus przygotowuje się do premiery dwóch nowych smartfonów ze średniej półki. W sieci pojawiły się rendery modeli Zenfone Max M2 i Pro M2.

Jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów Asusa jest z pewnością model ZenFone 6. To z powodu otworu w ekranie, którym producent zamierza zastąpić standardowy notch. Tajwański producent ma jednak w zanadrzu także kilka innych modeli, a wśród nich są Zenfone Max M2 i Pro M2.

To urządzenia, o których słyszeliśmy już kilkukrotnie, ale dzięki witrynie WinFuture, mamy szansę zobaczyć jak wyglądają oraz poznać ich specyfikację techniczną. Serwis zaprezentował bowiem bardzo szczegółowe rendery prezentujące wygląd nowych produktów. Oba urządzenia mają bardzo cienkie ramki otaczające wyświetlacz, co nadaje im bardzo nowoczesnego wyglądu. Model M2 posiada przy tym metalowe plecki, natomiast Pro M2, wyposażono w szklany tylny panel.

Wyświetlacz w obu smartfonach jest identyczny i jest to 6-calowy panel IPS o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Różnice są natomiast w procesorach i tak model M2 posiada Snapdragona 636, natomiast Pro M2 dostał Snapdragona 660. Ilość pamięci RAM jest natomiast identyczna i w obu modelach jest to 4 GB. Natomiast pamięci flash w pierwszym mamy 32/64 GB, zaś w drugim 64/128 GB.

Inne są natomiast kamery Pro M2 posiada podwójną kamerę z 12 MP + 5 MP sensorami, zaś M2 ma pojedynczy sensor o rozdzielczości 13 MP. Oba mogą natomiast nagrywać wideo w 4K. Kamera do selfie w obu smartfonach ma 13 MP.

W Pro M2 pojawi się akumulator o pojemności 5000 mAh. Nie wiemy natomiast jaką baterię dostanie M2, ale możliwe, że będzie taka sama. Wkrótce się tego dowiemy, gdyż oba smartfony do sprzedaży trafią za kilka tygodni.

Zenfone Max M2

Zenfone Max M2

Zenfone Max M2

Zenfone Max M2

Źródło: Winfuture.de

You may also like...