Myszka i podkładka Razera dla fanów World of Tanks

World of Tanks jest już tak popularną grą, że bawi się nią więcej osób, niż mieszka w naszym kraju. Tak przynajmniej wynika z oficjalnych statystyk informujących o 60 milionach założonych kont. A teraz wszystkie te osoby, mogą bawić się grą przy pomocy nowych akcesoriów Razera.

Znany producent sprzętu dla graczy, z okazji niedawnych finałów mistrzostw w World of Tanks, które odbyły się w Warszawie, wprowadzi na rynek dwa nowe produkty związane z tą grą. Jednym z nich jest podkładka pod myszkę Razer Goliathus z grafiką pochodzącą z gry, zaś drugą specjalna edycja myszki DeathAdder, której obudowę również przyozdobiono motywami graficznymi nawiązującymi do produkcji studia Wargaming.net.

Oba produkty pojawią się w sprzedaży w połowie bieżącego miesiąca. Za podkładkę zapłacimy 20 Euro, natomiast myszka będzie nas kosztować aż 80 Euro.

Warto podkreślić, że do 20,000 egzemplarzy jednego i drugiego produktu, dołączone zostały bonusowe kody, w ramach którego nabywcy otrzymają czołg Pz. Kpfw. IV Hydraulic Tank.

Źródło: Razerzone.com

You may also like...