Pracownik Foxconnu prezentuje obudowę iPhona 6

Najnowszy model iPhona, nad którym pracuje Apple, wciąż pozostaje wielką tajemnicą, gdyż kalifornijski koncern nie zamierza na razie ujawniać żadnych szczegółów związanych z jego wyglądem, czy specyfikacją.

Musimy więc polegać na internetowych źródłach, a te prezentują nam prawdopodobny wygląd obudowy, w którą zostanie wyposażony iPhone 6. Zdjęcia pochodzą z Chin, a więc mogą być prawdziwe, gdyż nie można wykluczyć, że zostały zamieszczone przez jednego z pracowników Foxconna.

W każdym razie widać na nich, że obudowa iPhona 6 będzie odrobinę cieńsza od modelu iPhone 5s i posiada też bardziej zaokrąglone rogi, co zapewniłoby wygodniejszy uchwyt. Da się także zauważyć lekko wypukłą soczewkę aparatu co mogłoby z kolei sugerować, że Apple wprowadzi w nim jakieś daleko idące zmiany, choć z wcześniejszych przecieków wynika, że pozostanie ta sama 8-megapikselowa matryca z poprzednich modeli.

Trudno natomiast wyjaśnić dziwne wgłębienie zlokalizowane w prawym dolnym rogu tylnego panelu. Niektórzy sugerują, że może to być czujnik pulsu, co byłoby zgodne z wcześniejszymi doniesieniami mówiącymi, iż system iOS 8 skupi się na zdrowiu i fitnessie.

Za wiele z tego zdjęcia nie wynika, ale z pewnością wkrótce pojawią się kolejne przecieki. Poza tym w dniach 2-6 czerwca, w San Franciso odbędzie się WWDC, na którym Apple na pewno pochwali się swym telefonem.

Źródło: Weibo.com

You may also like...