myTab 10 III od 28 listopada dostępny w sprzedaży!

myTab 10 III to najnowsze dziecko polskiego producenta, wprowadzone na rynek wspólnie z siecią sprzedaży Biedronka. Produkt pojawił się w sklepach od 28 listopada, gdzie dostępny jest w cenie 299,00 zł.

Nowość myPhone to szybki i wydajny tablet, działający w oparciu o czterordzeniowy procesor Allwinner A33 i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Wsparciem dla systemu będzie również 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o dodatkowe 32 GB.



Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 10.1” z technologią In-Plane Switching, która zapewni użytkownikowi mocne i żywe kolory obrazu oraz odpowiednie kąty widzenia. Tablet wyposażono także w dwie kamery (główną 2.0 Mpx i przednią 0.3 Mpx). Jego specyfikację uzupełniają: micro USB, mini jack 3.5 mm, Wi-Fi oraz moduł Bluetooth.

myTab 10 III został wyposażony także w USB OTG, dzięki czemu do tabletu można podłączyć pendrive, dysk przenośny, mysz, klawiaturę i modem 3G/LTE. Długi czas działania urządzenia na jednym ładowaniu gwarantuje pojemna, litowo-jonowa bateria 5000 mAh.

Urządzenie uzyskało także indywidualny certyfikat kontroli TÜV, uwzględniający bezpieczeństwo, wytrzymałość i użyteczność produktu.



W opakowaniu, oprócz tabletu, znajdzie się również adapter z przewodem USB oraz przewód USB OTG. Produkt dostępny jest od 28 listopada, w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce, w cenie 299,00 zł.

Źródło: myphone.pl

You may also like...

2 komentarze

  1. Powolny pisze:

    Nie rozumiem czemu producenci w dalszym ciągu wypuszczają sprzęt z 1 GB pamięci RAM, przecież to nie chce działać. 2 GB ile by było droższe? 2-3 dolary więcej?

  2. lordon pisze:

    w tej cenie ciężko o coś lepszego, myślę że podzespoły są wystarczające do płynnej pracy urządzenia, dla dziecka do zabawy wystarczy