Kolejny darmowy weekend z Overwatch

Blizzard zapowiedział właśnie kolejny darmowy weekend z Overwatch. Zabawa popularną strzelanką rozpocznie się już jutro 16 lutego i potrwa do 19 lutego. W tym czasie gracze będą mogli wypróbować wszystko co oferuje ten FPS.

Overwatch to jedna z najpopularniejszych gier Blizzarda. Liczba jej użytkowników dawno przekroczyła 20 mln, a producent nieustannie dąży do jej zwiększania. Dlatego co jakiś czas organizuje darmowy dostęp do wspomnianego tytułu.

Kolejny darmowy weekend z Overwatch rozpocznie się już jutro i potrwa do poniedziałku. W tym czasie strzelankę będą mogli wypróbować posiadacze pecetów, a także konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Producent udostępni całą grę, a więc każdy otrzyma dostęp do wszystkich 26 postaci oraz 16 map. Dostęp obejmuje także pełną gamę trybów rozgrywki, takich jak Quick Play, Custom Games i the Arcade. Oczywiście w tym czasie gracze będą mogli zwiększać poziomy postaci, zdobywać loot boxy oraz odblokowywać mnóstwo opcji personalizacji dostępnych bohaterów.

Dodam, że progres uzyskany w czasie darmowego weekendu będzie można przenieść do pełnej gry, jeśli zdecydujecie się ją kupić, co możecie zrobić w tym sklepie. Oczywiście pod warunkiem, że skorzystacie z tego samego, założonego już konta.

darmowy weekend z Overwatch

Źródło: Playoverwatch.com

You may also like...